PAYTR İLE GÜVENLİ ÖDEME

PAYTR İLE GÜVENLİ ÖDEME

Günümüz internet çağında, online alışverişlerin zirve olduğu dönemde kart güvenliği ve güvenli ödeme kullanıcılar için akla gelen ilk kriter. İnternet üzerinde alışveriş yapılırken kart bilgilerinin çalınması, kötü niyetli kişilerin eline geçmesi istenmeyecek bir olaydır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde PayTR ile güvenli ödeme çözümlerini kullanarak ödeme yapmak yüksek ölçüde kart güvenliği sağlar. SSL sertifikası ile güvenli ödeme imkanı sunan PAYTR hem müşterinin hem de mağaza sahibinin bilgilerinin güvenliğini sağlar.

PAYTR ile tüm bankaların kredi ve hesap kartını kullanarak ödeme yapabiliyorsunuz. Bu ödeme sistemi güvenli ödemenin yanı sıra size taksitli alışveriş imkânı da sunar.

 

Güvenli bir ödeme sistemi olan PAYTR kart saklama gibi özelliğe de sahiptir. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişler için kredi kartı bilgilerinizi güvenle saklayabileceğiniz Masterpass ve BKM Express sistemlerini size sunar. 

Payment Card Industry Data Security Standard sertifikası ile bilgilerinizi kullanır ve ödemelerinizi güvenle yapmanızı sağlar. Alışveriş yaptığınız yer ve sizin bankanız arasında, bilgilerin güvenle aktarılması en yüksek düzeyde güvenlik ile gerçekleşmektedir. PayTR ödemelerinde alışveriş yapılan kişi de dâhil, siz ve kullandığınız banka haricinde kimse size ait bilgileri göremez, isteyemez. 

 

PCI DSS sertifikası ile güvenli ödeme yapabildiğiniz PayTR sisteminde bu güvenlik şartlarını karşılamayan kişi ve kurumlar ile çalışılmaz. Bu uyumluluk standartı tüm dünyada geçerli olan bir sistemdir. Veri güvenliğine önem veren her banka ve mağaza bu sertifikaya sahiptir. 

PayTR ödeme sistemi fraud denilen sahteciliğin de önüne geçer ve müşterilere rahat bir alışveriş deneyimi sunar. 3D güvenlik seçeneği ile bankanızda kayıtlı olan cep telefonunuz aracılığı ile sms olarak gelen doğrulama kodunu girerek ödeme yapma seçeneğini de kullanabilirsiniz.